Kim jesteśmy i co robimy?

CzystaFirma.com

Kilka słów o nas

Przygodę z usługami kompleksowego czyszczenia
powierzchni, mycia okien wodą demineralizowaną oraz
sprzątania w halach i biurach rozpoczęliśmy w 2018 roku.

Naszym celem jest wykonywanie kompleksowych usług porządkowych, obejmujących sprzątanie mieszkań prywatnych, obiektów handlowych i innych firm. Możesz liczyć na nasze wsparcie niezależnie od wielkości, przeznaczenia i stopnia zabrudzenia nieruchomości.

Baza naszej firmy znajduję się w Andrychowie. Jednak usługi świadczymy w całym województwie Małopolskim oraz Śląskim, a także nie wykluczamy zleceń z dalszych części Polski.

Korzystamy ze specjalistycznych sprzętów, narzędzi oraz środków czyszczących gwarantujących najwyższą jakość usług. Pracujemy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu firmy KARCHER, NILIFISK, IONIC, TTS, UNGER, KRANZLE, MOERMAN, RAYPATCH. Oraz korzystamy o wysokiej jakości środkach chemicznych takich jak BUZIL, TENZI czy CLINEX.

Jako firma sprzątająca cieszymy się zaufaniem wielu klientów. Nasze usługi wykonujemy w:

 • domach i mieszkaniach
 • firmach produkcyjnych
 • biurowcach
 • sklepach i galeriach handlowych
 • stacjach benzynowych
 • restauracjach
 • hotelach
 • szkołach
 • przedszkolach
 • urzędach
 • salonach samochodowych

Referencje zadowolonych klientów

Jesteśmy szczęśliwi, współpracując z nimi

Krystian Turza
Krystian Turza
12:15 05 Feb 23
Szymon Warmuz
Szymon Warmuz
11:55 05 Feb 23
Solidna firma, odpowiada na każdą potrzebę klienta, ludzie niezwykle pomocni i kontaktowi, zatrudniani przez nich pracownicy rzetelnie wykonują swoją pracę. Polecam 🙂
Trinon Pajdek
Trinon Pajdek
11:54 05 Feb 23
__KUBA.W.R
__KUBA.W.R
11:47 05 Feb 23
Bardzo dobrą decyzją było nawiązanie współpracy z firmą Czysta Firma w Krakowie. Po roku czasu nic tylko polecać firmę dalej! Profesjonalne podejście wszystkich osób współpracujących z nami, zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania, a dodatkowo firma ma elastyczność w podejściu do zmian terminów sprzątania!
Sonia Garzeł
Sonia Garzeł
16:06 28 Jan 23
Szybko i profesjonalnie wykonana usługa mycia paneli fotowoltaicznychBardzo dziękuję
Dawid Podgórny
Dawid Podgórny
18:37 04 Sep 22
Polecam usługi tej firmy, krótki termin i bardzo szybko wykonana usługa mycia instalacji fotowoltaicznej. Co ważne przystępna cena. Z pewnością skorzystam w przyszłym roku.
Julia M.
Julia M.
10:51 04 Sep 22
Jestem bardzo zadowolona. Usługa mycia trudno dostępnych okien wykonana szybko i profesjonalnie 🙂
Krzysztof Koryga
Krzysztof Koryga
19:04 07 Aug 22
Polecam z całego serca. Czyszczenie kostki brukowej a później okien wyszło zgodnie z oczekiwaniami. Dobry kontakt z właścicielem, ceny rynkowe, punktualność - wszystko 5/5
Teira Fąferko-Paprocki-Żak
Teira Fąferko-Paprocki-Żak
11:51 08 Jul 22
Firma wykonała dla nas usługę mycia dużych okien, które posiadamy w swojej firmie. Bardzo rzetelni pracownicy, okna umyte na błysk. Serdecznie polecamy firmom, które muszą się uporać z czyszczeniem dużych okien znajdujących się na wysokościach. Jest to świetne rozwiązanie. Polecamy !
michał pabiś
michał pabiś
15:39 06 Jul 22
Sprzątanie po remoncie wykonane szybko i dokładnie. Podłoga pochlapana farbą doskonale doczyszczona, okna świetnie umyte. Panowie bardzo sympatyczni, kontakt z firmą bezproblemowy. Polecam usługi tej firmy
Janusz Gajos
Janusz Gajos
14:43 06 Jul 22
Chłopaki profesjonalnie podeszli do zadania. Mycie paneli fotowoltaicznych zostało wykonane bardzo solidnie. Proces mycia przebiegał szybko i bezinwazyjnie. Na pewno skorzystam ponownie.
Sebastian Kuśnierz
Sebastian Kuśnierz
06:19 01 Jul 22
Pełen profesjonalizm 👍
Jakub Detko
Jakub Detko
15:13 13 Jun 22
Zleciłem umycie szyb w dużym domu, usługa została wykonana w szybkim terminie i w dogodnych dla mnie godzinach (nocnych).Jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia do zadania. Serdecznie polecam!
Janek C
Janek C
20:46 09 Jun 22
Czysta Firma wykonała kawał dobrej roboty. Mycie kostki brukowej odmieniło wygląd mojej posesji. Od początku bardzo dobry kontakt z firmą, ekspresowa realizacja i cena przyzwoita. Na pewno jeszcze skorzystam z usług. Polecam.
Piotr Kizner
Piotr Kizner
19:58 09 Jun 22
Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie. Usługa mycia kostki wykonana, profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół, a kostka po umyciu wygląda jak nowa. Polecam.
js_loader