Project Description

Mycie kostki wokół firmy i domów

Czyszczenie kostki brukowej przed Twoją posesją lub na terenie Twojej firmy. W sposób ekonomiczny i skuteczny myjemy kostkę brukową przede wszystkim z zabrudzeń atmosferycznych, a także dobrze radzimy sobię z tłustymi plamami na kostce. Metodę czyszczenia oraz rodzaj sprzętu dobieramy odpowiednio do rodzaju zabrudzeń.

Skutecznie likwidujemy mchy, chwasty i różnego rodzaju porosty z powierzchni kostki brukowej. W szybki sposób przywracamy kostce brukowej jej dawny, atrakcyjny wygląd.

Głównym plusem naszych usług wysokiej jakości jest zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany personel. Dysponujemy myjkami wysokociśnieniowymi na gorącą wodę, które niezbędne są do umycia cięższych zabrudzeń takich jak np. plamy oleju. W miejscach, gdzie wokół infrastruktura podatna jest na uszkodzenia przez wysokie ciśnienie używamy przyssawek, aby woda wokół nie robiła większych szkód.

Ile to kosztuje?

Ceny mycia kostki w głównej mierze zależą od rodzaju oraz intensywności zabrudzenia, a także od wielkości powierzchni, jest to w granicach 7-15 zł za metr kwadratowy.