Project Description

Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych, zarówno obejmujące samą poradnię, jak i oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne.
Współpraca z nami to gwarancja, że placówka będzie posprzątana zgodnie z harmonogramem, solidnie i na czas. Usługi wykonujemy w ciągu dnia i nocy, w godzinach dostosowanych do wymogów dla naszych klientów.

  • Sprzątanie gabinetów lekarskich i zabiegowych
  • Mycie blatów, luster, przeszkleń i innych powierzchni
  • Utrzymanie czystości w częściach wspólnych np. toalety, kuchnia, pomieszczenia socjalne, pomieszczenia biurowe, poczekalnie (w tym obsługa zmywarek, serwis dzienny ekspresów do kawy)
  • Opróżnienie i mycie kubłów na śmieci
  • Mycie kratek wentylacyjnych, kaloryferów i drzwi
    Mycie okien, rolet i żaluzji
  • Bieżące zaopatrzenie w materiały higieniczne: ręczniki jednorazowe, papier toaletowy, mydło płynne, środki do dezynfekcji rąk, worki foliowe

Zapewniamy wykwalifikowany personel oraz ścisły nadzór nad jakością wykonywanych usług dzięki czemu możesz być pewien, że wszystkie powierzchnie będą idealnie czyste i bezpieczne dla osób korzystających z
placówki medycznej.

W ramy abonamentowej usługi wkalkulowana jest też bieżąca praca koordynatora. Koordynator nadzoruje pracę osób sprzątających, monitoruje jakość wykonywanej usługi i odpowiada na wszystkie Twoje pytania. Jest w stanie wyłapać i skorygować błędy, zanim sam je zobaczysz. W trakcie trwania abonamentu pozostajesz z nim w stałym kontakcie. Możesz liczyć, że odpowie na każdego maila i zawsze odbierze telefon.